Lista referencyjna

Poniższa lista zawiera tylko część instalacji wykonanych przez firmę Indufinish w ramach współpracy z firmą Koral SC.

 • Rogal, Enschede

  Dobre objaśnienie, dobre opracowanie wcześniej istniejących u nas problemów i bardzo dobre ich rozwiązanie. Ponadto świetna cena, jakość, właściwości, rozwiązania technologiczne, czas dostarczenia, czas montażu i wysokiej klasy serwis.

  George Newby, Dyrektor produkcji

 • Interparts, Hillegom

  W ciągu 3 godziny pracy nowej linii zaoszczędziliśmy tyle proszku ile normalnie udawało nam się w ciągu miesiąca, nigdy o takim efekcie nie myślałem.

  Joost Pluim, kierownik

 • Bruynzell, Panningen

  W rzeczywistości mieliśmy trzech potencjalnych dostawców, spośród nich wybraliśmy firmę Indufinish. Ich wiedza oraz doświadczenie zrobiły na nas ogromne wrażenie. Teraz posiadamy trzy linie od nich i z każdej jesteśmy zadowoleni.

  Bar Sijben, Operations Manager

 • Deege Coatings, Moerdijk

  Bardzo dobre produkty, konkretna i dobrze wykfalifikowana obsługa.

  Jos van den Beemt, Dyrektor

 • Philips Ligthning, Winterswijk

  Indufinish – jedyna firma, która zbudowała kabinę proszkową specjalnie na nasze życzenie zgodnie z naszymi wytycznymi. Tylko oni jedyni spośród wielu podjęli się tego zadania i wykonali je bardzo dobrze!

  Johan Damkot, kierownik zakupów

 • Van de Wiele, Belgie

  Indufinish - niewątpliwie wiedza, doświadczenie i bardzo nowoczesne technologiczne rozwiązania.

  Steven Delputte, manager warsztatów mechanicznych

 • Latour, Nijmegen

  Indufinish posiadając swoją kadrę inżynierów oraz konstruktorów produkuje urządzenia najwyższej klasy jakości.

  Tawan Vogel, Dyrektor produkcji

 • Galvanochimiki, Griekenland

  Zaczęliśmy współpracę z Indufinish trzy lata temu i jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji. Nasi klienci także! Indufinish jest wiarygodnym i pewnym partnerem w projektowaniu linii dla przemysłu galwanicznego oraz HDG.

  Kyriakos Kapalanoglou, Właściciel

 • Dameco Plating, Veldhoven

  Nasza współpraca z Indufinish trwa nieprzerwanie od 10 lat, automat do galvano oraz instalacja Fluxcleaner mają doskonałą wydajność i potrzebują minimalnego wkładu, aby utrzymać ich funkcjonowanie na wysokim poziomie.

  Daan Sweegers, Dyrektor produkcji

 • Metal Galva Plus

  Zakupiliśmy dwa lata temu w fimie Indufinish urządzenie Fluxcleaner i jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Wszystkie aspekty techniczne zostały wyjaśnione przed zakupem. Obsługa po sprzedaży jest na bardzo wysokim poziomie. Krótko mówiąc jesteśmy zadowoleni.

  Piliep Umans, Dyrektor produkcji

 • RoTo Groep Heerhugowaard

  Indufisnish w ostatnich 15 latach pokazał jak wielką wiedzę posiada na temat ocynkowni oraz lakierni proszkowych. Jest dla nas bardzo ważnym partnerem. Początkowo według wielu innych firm problemy nie do rozwiązania został rozwiązany przez firmę Indufinish w sposób satysfakcjonujący nas, profesjonalny oraz terminowy. Taka sytuacja nie wystąpiła tylko u nas.

  Frank Roor, Dyrektor zarządzający